Zamknięty rozdział

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
Beyond Recall
837255711X
czupirek

Podczas rodzinnej uroczystości na teren rezydencji rodziny Napierów wdziera się obszarpany włóczęga, w którym Chris Napier poznaje swojego przyjaciela z dzieciństwa. Przed trzydziestu czterema laty ojciec Nicky’ego został powieszony za zamordowanie ciotecznego dziadka Chrisa, Joshui Carnowetha. Właśnie dzięki odziedziczeniu fortuny starego Joshui rodzina Napierów zyskała obecny status i majątek.

Nazajutrz po weselu Chris znajduje Nicky’ego, powieszonego na starym kasztanie; policja stwierdza samobójstwo.
Chris, któremu dawny przyjaciel oświadczył, że jego ojciec został niewinnie skazany, wyrusza w przeszłość, by zbadać tragiczne wypadki sprzed lat. Jednocześnie seria tajemniczych wypadków zaczyna rujnować życie Chrisa i jego rodziny. Wydarzenia te najwyraźniej łączą się z samobójstwem Nicky’ego.

Wkrótce poszukiwanie prawdy staje się dla Chrisa dramatyczną walką o życie.

NicolaVlada | 2016-10-23
Na półkach: 2016, Przeczytane