U twego boku

Tłumaczenie: Grzegorz Skommer
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Saga Wiatr Nadziei". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Axel Springer Polska
Ved din side
978-83-7558-792-0
Elena

Jest Boże Narodzenie, w domu Elise i Emanuela stoi choinka, teściowie przywożą świąteczne przysmaki. Johan spędza wakacje w ojczyźnie i Elise kilka razy spotyka się z nim u Hildy. Pewnego dnia nie wraca tak długo, że pozostali domownicy zaczynają się niepokoić. Pani Ringstad chce nawet wzywać policję. Emanuel siedzi przykuty do wózka inwalidzkiego. Coś podejrzewa, a Elise dręczy poczucie winy. Przypomina sobie słowa: "Zginie ten, kto sprzeniewierzy się miłości". Nie ma wątpliwości, kogo kocha.

beti | 2016-12-11
brandseld | 2015-11-01