Zakazane spotkania

Tłumaczenie: Magdalena Stankiewicz
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Saga Wiatr Nadziei". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Axel Springer Polska
Forbudte moter
978-83-7558-746-3
Elena

Johan wraca do domu z Kopenhagi, przywozi Elise do szpitala radosną nowinę. Elise powoli wraca do zdrowia. Kiedy wreszcie może opuścić szpital, spotyka się z gorącym powitaniem ze strony rodziny i przyjaciół. Przypadkiem dowiaduje się, że Hugo źle się czuje w żłobku, wtedy Hilda proponuje, że zaopiekuje się nim u siebie w domu majstra. Któregoś dnia, kiedy Elise ma odebrać Hugo, spotyka tam Johana?
Zakręciło jej się w głowie. Nigdy nie czuła tak silnego pożądania jak w tej chwili.
- Elise - szepnął ochryple. - Pozwól mi! Tylko ten jeden raz!
Skinęła głową, przerażona własną decyzją.
- Tak, Johan! - westchnęła przy jego szyi. - Nie jestem w stanie powiedzieć "nie".
Wziął ją na ręce i zaniósł do salonu. Tam położył ją na nowym szezlongu Hildy, pochylił się nad nią i pocałował.
Saga Wiatr nadziei to piękna opowieść o ludziach, którzy potrafią wziąć odpowiedzialność za życie swoje i swoich bliskich, o ludziach, którzy umieją kochać i nienawidzić, i nigdy się nie poddają.
Świetnie napisana saga Wiatr nadziei bije w Norwegii rekordy popularności.

JustynaP | 2015-08-19
Przeczytana: 25 sierpnia 2015