Birds of the World
flora i fauna

Dla każdego miłośnika ptaków, amatora i specjalisty! Opisy ponad 1300 gatunków ptaków wzbogacone ich zdjęciami, a także JEDYNA W POLSCE AKTUALNA LISTA PTAKÓW ŚWIATA z polskimi nazwami, w porządku systematycznym. · Barwne zdjęcia i szczegółowe opisy 1300 gatunków uporządkowanych według krain zoogeograficznych. · Pełna i aktualna lista gatunków ptaków świata wraz z krainami ich występowania...

Dla każdego miłośnika ptaków, amatora i specjalisty!

· Pełna i aktualna lista gatunków ptaków świata wraz z krainami ich występowania oraz statusem.
· Wprowadzenie do ewolucji, systematyki i ochrony ptaków oraz charakterystyka głównych krain zoogeograficznych świata.
· Opisy rzędów i rodzin ptaków.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: Zdjęcie autorskie