Wampiry wolą szatynki

Okładka książki Wampiry wolą szatynki Kerrelyn Sparks
Okładka książki Wampiry wolą szatynki
Kerrelyn Sparks Wydawnictwo: Amber Cykl: Miłość na kołku (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Miłość na kołku (tom 3)
Be still my vampire heart
Amber
2010-07-22
2010-07-22
2007-03-27
Ewa Spirydowicz
wampiry paranormal romance fantasy

Bardzo dobra historia, najbardziej cieszy mnie fakt, że bohaterowie z poprzednich książek pojawiają się tutaj znowu jako postacie drugoplanowe :) Dzięki temu wiemy co dzieje się u Austina i Darcy i Shanny i Romana🦇

To jak do tej pory chyba mój ulubiony tom. Emma po prostu wymiata. Uwielbiam ją.

Jedna z tych, które się czyta ciągiem. Druga część była mdła, ale tutaj akcja i charaktery bohaterów już z przytupem.

Póki co najlepszy tom z serii.
Podobało mi się zakończenie. Największym zaskoczeniem okazał się mały Constantine. Mam nadzieję, że będzie pojawiał się w kolejnych tomach.
Plusem w fabule było to, że w porównaniu z częścią pierwszą i drugą było tu mniej absurdalnych scen i wątków.
Emma trochę mnie denerwowała. Jej wysokie mniemanie o sobie było naprawdę irytujące. Za to bardzo polubiłam Angusa. I mam nadzieję, że w kolejnych tomach pojawi się więcej Szkotów w kiltach.

Póki co najlepszy tom z serii.

Książka ciekawa, główny bohater bardzo ciekawy. Myślę, że jedna z śmieszniejszych w całej serii, akcja dobrze rozwinięta. Na nudne dni, aby jakoś pożreć czas.

miło szybko i przyjemnie

miło szybko i przyjemnie

Pomijając postać Emmy, pozostali bohaterowie to chyba najmocniejsza zaleta tej powieści. Fabuła całkiem ciekawa, ale mało rozbudowana, do tego żenujące i wymuszone dialogi. Słabe sceny miłosne i nieciekawie rozpisane walki. Całość raczej melodramatyczna. Nie jestem pewna, czy chcę sięgać po następne części tej serii.

Prosty, lekki odmóżdżacz do pochłonięcia w zimne wieczory. Trzeci tom, trzecia para i miłość od pierwszego wejrzenia, która pokonuje przeszkody. Trochę humoru, trochę emocji, kilka scen erotycznych nie bardzo złych, takie romansidło paranormalne do poduchy i na poprawę humoru. Umila życie, gdy ma się dość trudów, problemów i ważnych spraw.

Powiedziałam, ze robię sobie przerwę od tej serii, a jednak wciągnęła mnie kolejna część. I tym razem jestem zadowolona, bo "Wampiry wolą szatynki" to zdecydowanie najbardziej, ciekawa i humorystyczna część z dotąd przeczytanych.

Przyjemna lektura na wieczór.

Przyjemna lektura na wieczór.

• Wampiry
  • Romans