Nieulotna pamięć. Jak żyć z chorobą?

Wydawnictwo: Wydawnictwo Akademii Pedagogiki Specjalnej
978-83-89600-53-0
okruszek

Niezwykła historia kobiety, która otarła się o śmierć (udar mózgu, śpiączka) i która dzięki niezwykłemu hartowi ducha, wytrwałości, nadziei i miłości powoli i mozolnie zbudowała od nowa swe życie. Autorka, z wykształcenia psycholog, dotknięta nieoczekiwanie chorobą w najlepszym okresie swego życia, udowadnia, że nie ma rzeczy niemożliwych. Książka jest swoistą obserwacją procesu choroby i...

Autorka, z wykształcenia psycholog, dotknięta nieoczekiwanie chorobą w najlepszym okresie swego życia, udowadnia, że nie ma rzeczy niemożliwych. Książka jest swoistą obserwacją procesu choroby i zdrowienia, przepełniona jest pogodą ducha, humorem i ciepłem, dodając sił i niosąc nadzieję każdemu, komu los zgotował nieoczekiwany dramatyczny zwrot w życiu.

olcia544 | 2014-04-30
Iwona | 2011-09-15