Shirkus

Z OKŁADKI - Poznajcie się: to jest Jasiek, to Magdalena, Maciej, Maja, Andrzej, zresztą będzie ich jeszcze więcej... Literackie portrety tych dziewcząt i chłopców stworzyli znani i lubiani przez Was autorzy. Nasi bohaterowie mają po piętnaście, szesnaście lat, bardzo różne zainteresowania, charaktery i postawy - tak, jak to bywa wśród nastolatków. Nie wiadomo jeszcze na pewno, ile portretów i... problemów, które niesie ze sobą współczesność, zaprezentujemy Wam w tej serii, ale mamy nadzieję, że tych nowych znajomych dobrze poznacie, zrozumiecie i... polubicie. A może znajdziecie wśród nich kogoś, z kim będziecie się chcieli zaprzyjaźnić - tak naprawdę, na zawsze? A może chwile refleksji nad tą lekturą pomogą Wam choć trochę w rozwikłaniu Waszych, częstokroć bardzo drażliwych i trudnych problemów?

Element_kultury | 2015-06-21
Przeczytana: 21 czerwca 2015

Co tu dodać, jest to kolejna książka potwierdzająca uniwerslność oraz ponadczasowość opowiadań K.Siesickiej. Książka fenomenalana, dająca do zastanowienia co, jak i dlaczego jesteśmy jacy jesteśmy oraz pokazująca czy nasza droga którą obieramy jest słuszna. Polecam przeczytać

Maya | 2014-03-24

Genialne spojrzenie na młodzież z perspektywy nauczyciela z powołania (tak, tacy się kiedyś zdarzali...). Plus wspaniała opowieść o odpowiedzialności.

Karolina | 2016-11-22
Olimpia | 2016-10-21