C++ Primer Plus, 5th Edition
83-7361-958-5
C++, programowanie
Wojtek

Czytając tę książkę, poznasz historię języka C i jego najważniejsze elementy, dowiesz się, czym różni się programowanie proceduralne od obiektowego i jak stosować te dwie techniki, korzystając z C++. Nauczysz się definiować klasy i obiekty, przydzielać zasoby pamięci dla aplikacji, korzystać ze wskaźników i implementować mechanizmy obsługi plików i strumieni wejścia-wyjścia.

Hatezit | 2011-05-14

Książka jest bardzo dobra!Miło się czyta.
Takie książki trzeba czytać uważnie. Najlepiej czytać etapami lub wyrywkowo (czyli raz ten dział raz inny dział). na pewno nie czytać od a do z ponieważ zanim się przeczyta wyjdzie inna pozycja, inne techniki a lepiej przeczytać i poćwiczyć:)

Alberto Cruz | 2012-05-03

Super book with lots of practical examples... I have the book on my shelf and use it a lot on daily basis... highly recommended for new code warriors!

bardzofajnie | 2013-01-11
Na półkach: Teraz czytam

bardzo dokładna, wyjaśnia wszystkie wątpliwości

Marco | 2016-03-29
eboune | 2015-10-15