Nocne szepty

Tłumaczenie: Urszula Troszyńska
Cykl: Rodzina Cutlerów (tom 4)
Wydawnictwo: Rebis
Midnight Whispers
8371204981
villemo47

Szczęśliwa i niewinna Christie, córka Dawn, wyrosła w najbezpieczniejszym i najszczęśliwszym z domów... Pomimo to nie może się oprzeć poczuciu, że nad Cutler's Cove zawisły czarne chmury związane z zagmatwaną historią jej rodziny i z pytaniami, na które nie odpowie jej nikt, nawet matka. Niespodziewanie pewnej burzliwej nocy świat Christie zmienia się na zawsze. W obliczu gromadzących się wokół niej ciemnych sił musi podjąć walkę, by raz na zawsze uwolnić się z okowów przeszłości i rzucić wyzwanie przekleństwu, które od pokoleń prześladuje Cutler's Cove. Kolejna z serii książek tej słynnej autorki o Dawn i jej rodzinie.

źródło opisu: Wydawca

źródło okładki: Wydawca

Lionel | 2012-05-31
Przeczytana: 30 maja 2012

Bardzo dobra książka. Trzyma w napięciu z początku akcja się rozwija ale później wzysttko się wyjaśnia i ciężko przerwać czytanie polecam lekturę całego cyklu..

Asia Juszczyk | 2012-07-29
Przeczytana: 29 lipca 2012

Przeczytałam jednym tchem w da dni:) Początek troszkę się dłuży ale arto poczekac:)Polecam

Monique | 2011-02-09
Przeczytana: 2010 rok

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Dziwna, przeczytałam do końca,bo chciałam się dowiedzieć,jak się ostatecznie zakończy,ale opisy pewnych scen... Hmmm... Nie lubię tego.

Pirat | 2017-03-18
Monika2107 | 2017-01-04