Czwarty implant

Tłumaczenie: Robert Sudół
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Skorpion". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
The fourth procedure
83-7180-088-6
thriller, aborcja, kobiety, USA
emilia883

Aborcja w realiach amerykańskich. Jack MacLeod, kongresman, jest zwolennikiem i propagatorem poglądu, iż tylko kobieta może decydować o tym, czy zostanie matką. Jego przeciwnicy gotowi są sięgnąć po najbardziej drastyczne środki, byle MacLeod przegrał. Ma on jednak potężnych sprzymierzeńców: kobiety. Wśród nich zaś pewną genialną transplantolog.

annaroza | 2016-10-04
Przeczytana: 2000 rok

Czarny poniedziałek i to całe zamieszanie wokół ustawy antyaborcyjnej przypomniały mi książkę, która wywarła na mnie wielkie wrażenie. Mam ją (albo miałam), ale niestety nie mogę znaleźć, więc nie mogę przeczytać dla przypomnienia fabuły, a czytałam ją kilkanaście lat temu. Mimo to, uważam, że powinien ją przeczytać każdy przeciwnik aborcji. Albo jeszcze lepiej zostać poddany takiemu eksperymentowi jak bohater "Czwartego implantu".

Agnieszka | 2013-01-11

Książkę czytałam dosyć dawno, ale nadal pozostaje w mojej pamięci.
Akcja nieprawdopodobna, nierealna ale w mocnej tematyce. Zaskakująca fabuła.
Uważam że każdy miłośnik thrillerów będzie zadowolony i chętnie przeczyta tę książkę.

Ani | 2015-04-19

Godna polecenia !