Karabiny Tanith

Wydawnictwo: Copernicus
The Guns of Tanith
Karabiny, Tanith
dona

Niespodziewany atak hordy Chaosu powstrzymał Krucjatę o Światy Sabbat. Wojska Imperium zostały odcięte od baz zaopatrzenia. Brakuje amunicji i paliwa. Komisarz-pułkownik Gaunt wraz z Pierwszym i Jedynym z Tanith muszą zdobyć Phantine, świat bogaty w prometan, ale tak skażony, że jedyną możliwością ataku jest desant z powietrza. Jest to niebezpieczny i jak dotąd niesprawdzony manewr. Czy w zetknięciu z zabójczym otoczeniem i śmiertelnym wrogiem Gaunt i jego żołnierze mają szanse na przeżycie?

źródło opisu: [Copernicus Corporation, 2009]

rad | 2016-12-25
Przeczytana: 25 grudnia 2016

Autor powinien zakończyć pisaninę na trzeciej część. Żal zadek ściska jak się czyta na siłę składane wypociny.

Kresus | 2017-04-11
Dariusz | 2017-03-14