Spotkania z Mertonem.

83-7318-505-4
Thomas Merton, interpretacja,
religia
emm

Książka ta jest wprowadzeniem w życie i myśl Thomasa Mertona, jednego z najwybitniejszych mistrzów życia duchowego XX wieku. Przewodnikiem po dziejach jego życia jest światowej sławy autor - Henri Nouwen, dla którego Merton był największą inspiracją ostatnich lat. Wielu zgodzi się z nim, że tak jak kiedyś, tak i dzisiaj Merton nadal przemawia do wszelkiego rodzaju ludzi w różnych sytuacjach życiowych.

michaltrudny | 2013-03-03
Emilia Esss | 2012-04-20