Mój rok szabasowy. Dziennik z ostatniego roku życia.

Tłumaczenie: Magdalena Rusiecka
Wydawnictwo: Salwator
Sabbatical Journey
83-89289-83-0
dziennik, chrześcijaństwo
religia
emm

Jest to osobisty dziennik, pisany w ostatnim roku życia autora. Jest jego ostatnim słowem. Mówi o swoich osobistych i najważniejszych sprawach, traktując w ten sposób Czytelnika jak swojego bliskiego przyjaciela. Ta książka prowadzi nas do wzajemnej przyjażni, do przyjmowania pytań, które wyłaniają się z naszych poszukiwań, do dzielenia naszych radości i cierpień oraz do zaprzyjażnienia się ze śmiercią przez zaufanie Temu, który czeka, aby nas "złapać" i zjednoczyć w wiecznej radości.

źródło opisu: Salwator, 2005.

źródło okładki: http://www.salwator.com/

| 2015-01-04