Kobiety : nie musisz ich rozumieć, musisz je kochać : poradnik dla każdego mężczyzny

Tłumaczenie: Marcin Dorosz
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Sensus. Facet". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Helion
Stumbling Naked in the Dark: Overcoming Mistakes Men Make With Women

Kobiety nie da się zrozumieć! Wielu mężczyzn powtarza sobie to zdanie jak mantrę, ponieważ uważają, że nie sposób rozwiązać zagadki, jaką stanowi płeć piękna. Nie da się ukryć, że w pewnej mierze same kobiety ponoszą winę za taki stan rzeczy. Większość z nich zalewa mężczyzn potokiem słów lub zamyka się w sobie i liczy, że partner będzie czytał w ich myślach. Ty jednak postanowiłeś iść pod prąd i chcesz dowiedzieć się, co tkwi w tej kształtnej główce. Brawo! Twój wysiłek zostanie nagrodzony! Nie musisz tego rozumieć, ważne, byś wiedział, jak znaleźć metodę tkwiącą w tym szaleństwie. Czy zdarzyło Ci się z zazdrością spoglądać na mężczyzn, którzy bez trudu potrafią wprawić w drżenie damskie serca? Zastanawiałeś się, jak oni to robią? To prostsze, niż myślisz. Jeśli akurat nie urodziłeś się jako inkarnacja Casanovy, czas wziąć się do roboty. Nie musisz być piękny jak Leonardo, genialny jak Albert ani umięśniony jak Arnold. Musisz jednak poznać podstawy i zaznajomić się z zestawem dość prostych technik, by rozhuśtać Twoje życie towarzyskie.

* Zyskaj pewność siebie i niewymuszony luz towarzyski.
* Nie wierz w bajki, które opowiada się o kobietach.
* Dowiedz się, jakie popełniałeś błędy, i przestań się frustrować.
* Czerp przyjemność z codziennych kontaktów z kobietami.
* Bądź sobą i zdobądź wszystko, o czym marzyłeś.

Marek Sojka | 2013-02-15
erin97 | 2016-04-26