Zajączki. Dzień z Tatą

Day with Papa
978-83-237-2796-5
Bambi, Disney, zajączki, dzieci, rodzice
pablo

Tuptuś ma spędzić cały dzień ze swoim tatą i jest bardzo podekscytowany. Zastawia się, czy spenetrują jakąś tajemniczą grotę, czy też może zdobędą górski szczyt. Plany taty nie są jednak nawet w połowie tak ciekawe, więc Tuptuś szybko mu ucieka. I wpada w tarapaty, z których może go wybawić tylko ktoś duży i dorosły... Wesołe wierszyki, rozkoszne rysunki i przezabawne psoty- ta urocza opowieść o ojcu i synu na pewno zachwyci czytelników.

AgaM | 2016-04-14
Przeczytana: 14 kwietnia 2016