Czego uszy nie widzą

Seria: Ze sprężynką
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
siostry, rodzice, dziadek, wyjazd, kłopoty
Haven

Nad rodzinę Bronzików nadciągnęły czarne chmury... Mama wyjechała na przedłużającą się delegację, a tata postanowił przewartościować priorytety i wiedzie gdzieś żywot pustelnika. Zdane tylko na siebie trzy siostry myślą, że nic gorszego już ich nie spotka. Wkrótce jednak okaże się, że wszystko jeszcze przed nimi. Przybycie oschłego i wymagającego dziadka to dopiero początek kłopotów...

źródło opisu: http://nk.com.pl/

źródło okładki: http://nk.com.pl/

eMeLka | 2014-03-31
Przeczytana: 31 marca 2014

Książka napisana z humorem, lekka w czytaniu. Bardzo mi się spodobała. Myślę że warto przeczytać...

knigoholiczka | 2014-07-22
Przeczytana: 22 lipca 2014

Mieszane mam uczucia wobec tej książki. Nie jest to pozycja z zakresu fantastyki, a chcąca uchodzić za opowiadającą o prawdziwych wydarzeniach nie powinna przekłamywać rzeczywistości. Powiedzcie, którzy rodzice zostawią trzy córki same w domu i wyjadą? W dodatku przez jakiś czas cały dom i opieka nad siostrami spoczywa na barkach Michaliny Bronzek, która chodzi do trzeciej klasy gimnazjum. Ale oto nadciąga pomoc! Przyjeżdża dziadek, z którym, niestety dziewczynki nie są zbyt związane.
Jak będzie wyglądała wizyta dano niewidzianego dziadka? Czy dziewczynki polubią jego dziwny styl życia?
Dla mnie książka nie jest zła. Po prostu niekoniecznie podoba mi się prowadzenie akcji. Za to cię sobie humor i siostrzaną miłość, które można dostrzec w tej książce. One mogą zawsze na siebie liczyć, mają do siebie zaufanie, a to jest bardzo ważne.

Ryuunmei | 2013-09-13
Przeczytana: 13 września 2013

Tak naprawdę poszłam do biblioteki i złapałam pierwszą lepszą książkę.Wypadło na tę ze względu na okładkę i ciekawy tytuł. Na początku mi się nie spodobała i miałam zamiar ją porzucić ale z każdą przewróconą stroną coraz bardziej podobały mi się postacie. Ciekawy dziadek i siostry. Walka na przysłowia, scenariusze Misi i wiele innych rzeczy czytało się z zapartym tchem. Ubolewam nad tym że nie było więcej momentów z Misią i Kubą oraz więcej opisów zajęć teatralnych. Książkę czyta się szybko, idealna na nudne wieczory ;)

Ervisha | 2011-05-26
Przeczytana: 26 maja 2011
Anka | 2011-04-23
Przeczytana: 2010 rok

Średnia,zanudzająca... i co tu jeszcze powiedzieć? Nie polecam.

Marta | 2013-09-26

Lekka i przyjemna, bardzo wciągająca. :)

Irena | 2013-07-25
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 25 lipca 2013

Świetna książka dla młodzieży,

alagx | 2013-01-14
Przeczytana: 14 stycznia 2013

Dla niezbyt wymagających czytelników. Taka w sam raz na nudne wieczory.

Monika | 2014-10-16
Przeczytana: 15 października 2014

Sympatyczna książeczka o ważnych sprawach.

Dominika Pyza | 2013-03-20
Na półkach: Przeczytane, Romanse