Perłowa ruletka

Wydawnictwo: Twój Styl
83-7163-256-8
kino
Malwina

Leksykon filmowy. Duet znanych krytyków omawia nastepujace filmy: AirForce One, American Beauty, Angielski Pacjent, Basquiat, Matman&Robin, Blair Witch Project, Boogie Nights, Brazil, Buntownik bez powodu, Być jak John Malkovich, Cienka czerwona linia, Czarny kot biały kot, Dzień zagłady, Elżbieta, eXistenZ, Faceci w czerni, Fatalne zauroczenie, Ghost Dog, Gladiator, Godzina zemsty, Goło i...

Leksykon filmowy.

Duet znanych krytyków omawia nastepujace filmy:
AirForce One, American Beauty, Angielski Pacjent, Basquiat, Matman&Robin, Blair Witch Project, Boogie Nights, Brazil, Buntownik bez powodu, Być jak John Malkovich, Cienka czerwona linia, Czarny kot biały kot, Dzień zagłady, Elżbieta, eXistenZ, Faceci w czerni, Fatalne zauroczenie, Ghost Dog, Gladiator, Godzina zemsty, Goło i wesoło, Gwiezdne wojny: Mroczne widmo, Hiszpański więzień, Idioci, Idol, Kod Merkury, Krzyk, Kto zabił ciotke Cookie?, Lepiej być nie może, Lolita, Manneken Pis, Matrix, Metro, Mężczyzna: przedmiot pożądania, Miasteczko Pleasantbille, Miasteczko South Park, Między Niebem a Piekłem, Mrs. Brown, Nie czas na łzy, Notting Hill, Obcy Przebudzenie, Oczy szeroko zamknięte, Ogniem i mieczem, 8 mm, Ostatni cesarz, Ostatnie kuszenie Chrystusa, Pan tadeusz, pani Soffel, Peggy Sue wyszła za mąż, Piaty element, Pluton, Pociag do Hollywood, Pożegnanie z Afryka, Przejrzeć Harry'ego, Rain man, Romeo i Julia, Ryszard iii, Sekrety i kłamstwa, Skandalista Larry Flint, Sposób na blondynke, Szczęście, szeregowiec Ryan, Szósty zmysł, Świat to za mało, Tajemnice Los Angeles, Taniec z nieznajomym, Titanic, Trainspotting, Truman show, Ukryte pragnienia, Wetherby, Wszystko o mojej matce, Wysnione życie aniołów, Z Archiwum X, Zakochany Szekspir, Zbrodnie namiętności, Zielona mila, Życie jest piękne.

Mariola | 2016-10-30
apolinary | 2015-09-09