Robert Pattinson

Robert Pattinson
978-83-237-3597-7
zmierzch, biografia, twilight
Shabby

Biografia młodego brytyjskiego aktora Roberta Pattisona, odtwórcy głównej roli w filmie! Z tego bogato ilustrowanego albumu wielbiciele dowiedzą się wszystkiego o jego szczęśliwych latach dzieciństwa, nauce w prywatnych szkołach i pierwszych krokach na deskach sceny, przygodach na planie Harry'ego Pottera i Zmierzchu, dziewczynach, z którymi się spotyka i klubach, w jakich chętnie bywa. Co sprawiło, że zdobył światową sławę i miliony wiernych w mgnieniu oka, a jego dwa pocałunki warte są 40 tysięcy dolarów? Premiera książki zbiega się z wejściem na ekrany drugiej części fascynującej serii Stephanie Meyer.
do góry

Julia Stefaniuk | 2011-02-06