Teoretyczne podstawy techniki analogowej

978-83-7493-312-4
elektronika
technika
Anonim

Technika analogowa jest pasjonującą dziedziną elektroniki. Podręcznik zawiera wszystkie działy techniki analogowej, wykładane na kierunkach Elektronika i Telekomunikacja, Informatyka, Automatyka i Robotyka. Prezentowany w podręczniku wykład jest oparty na konspektach, corocznie modyfikowanych, opracowywanych do wykładów techniki analogowej i teorii obwodów, prowadzonych od wielu lat przez...

Prezentowany w podręczniku wykład jest oparty na konspektach, corocznie modyfikowanych, opracowywanych do wykładów techniki analogowej i teorii obwodów, prowadzonych od wielu lat przez autora, oraz na wcześniej wydanych skryptach.

W podręczniku rozwiązano wiele przykładów. Zamysłem autora była ilustracja omawianych zagadnień.

| 2012-12-27
tomcio007 | 2011-04-18