Droga przeznaczenia

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
Destiny's Road
83-7255-286-x
dona

Grupa kolonistów z Ziemi wyrusza na statku kosmicznym ARGOS poza Układ Słoneczny. Docierają do Planety Przeznaczenia. Prowadząc badania naukowe, przygotowują Planetę do zasiedlenia... Trzy stulecia później Drogą, którą wytyczyli przybysze z Ziemi, podąża Jeremy Bloocher, potomek pierwszych osadników. Opis jego nieprawdopodobnych przygód stanowi kanwę powieści autorstwa mistrza tego gatunku, Larry'ego Nivena.

xgd | 2015-02-27
Przeczytana: 31 stycznia 2015

Początek czytania jak zawsze zagadka. Środek wciągający i książka robi się super. Trochę "odjechana" wizja podróży Łodzią Cardana i Wietrznej Farmy.

Marcin | 2011-02-14

Nie wolno pieprzyć ptaków. Takie jest prawo.

Tomasz Dworowy | 2016-03-08
stasio44 | 2016-02-07