Nowoczesne wnętrza

832134108X
wnętrza, architektura
poradniki
Raincloud

Znakomita lektura dla każdego, kto planuje na nowo urządzić swój dom lub przystąpić do jego remontu. Kompedium praktycznych porad i inspiracji, doskonale zilustrowany i zawiera wiele aktualnych informacji. Sir Terence Conran, wybitny projektant wnętrz, twórca mebli, konserwator i handlowiec z czterdziestoletnim doświadczeniem ,radzi, jak zmienić dom w miejsce, gdzie można cieszyć się pełnią...

Sir Terence Conran, wybitny projektant wnętrz, twórca mebli, konserwator i handlowiec z czterdziestoletnim doświadczeniem ,radzi, jak zmienić dom w miejsce, gdzie można cieszyć się pełnią życia, jak najlepiej wykorzystać przestrzeń, którą mamy do dyspozycji, jak uczynić dom lub mieszkanie bezpieczniejszym, jak podejmować decyzje w kwestii wykończenia ścian, podłóg, wyboru odpowiednich okien, tapicerki i oświetlenia, jak współpracować z architektami, projektantami i budowniczymi.

| 2012-11-14
Xymena | 2012-01-03