Akt małżeński

Wydawnictwo: Pojednanie
The Act of Marriage
Akt, małżeński
dona

Piękno miłości seksualnej Miłość seksualna znajduje swe spełnienie i ukazuje piękno w zaciszu łoża małżeńskiego. Autorzy ukazują ją jako źródło radości i przyjemności, które wzmacniane są przez biblijną wiarę. Jeden z najlepszych w Polsce poradników dla małżeństw i doradców, dobrze udokumentowany badaniami i wynikami ankiet. "Nietrudno jest nauczyć się sztuki satysfakcjonującego obie strony...

"Nietrudno jest nauczyć się sztuki satysfakcjonującego obie strony współżycia, ale równocześnie nie przychodzi to automatycznie. Nik t nie potrafi dobrze współżyć z natury. (...) Nie musimy jednak przez całe życie poprzestawać na seksualnej frustracji".

Marta1234 | 2016-11-05
Cynthia | 2015-01-23