Naruto tom 13 - Koniec ezgaminów

Tłumaczenie: Rafał Rzepka
Cykl: Naruto (tom 13)
Wydawnictwo: J.P. Fantastica
-ナルト-
manga, japońskie, shounen
komiksy
Nemosja

Na scenę wraca Sasuke, pojawiając się wraz z Kakashim na egzaminacyjnym ringu! W pojedynku z Gaarą, którego mordercze zamiary wyczuwa już chyba każdy, Sasuke jest zmuszony do błyskawicznych uników przed atakami przeciwnika, ale po chwili...

źródło opisu: www.jpf.com.pl

źródło okładki: www.jpf.com.pl

Alderamin | 2018-07-29
Na półkach: 2018, Przeczytane, Komiksy

Śliski sukinsyn Orochimaru zaczyna działać i w końcu coś się rusza. No i Gaara, fantastycznie tragiczny, powoli zmierza do kulminacji swoich wątków. Skrajnie uwielbiam tego pokręconego, biednego dzieciaka. Fajnie rezonuje z Naruto, bardzo z korzyścią dla tego drugiego. Ucz się, Sasuke.

Hari_Seldon | 2016-06-27
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 23 czerwca 2016

Jak sam tytuł wskazuje, w tym tomie kończą się egzaminy. Nie oznacza to jednak wcale wyłonienia nowego chunina… Ten tom można podzielić na dwie części. Pierwsza z nich to walka Sasuke z Gaarą – bardzo efektownie, pomysłowo i emocjonująco. Gaara jest tu przedstawiony bardzo demonicznie – naprawdę można się go trochę przestraszyć. To, co mi nie pasowało w tym wątku, to zbyt zuchwałe poczynania tego bohatera – za to co zrobił przed walką powinien zostać wyrzucony z egzaminów! Bardzo fajnie współgrają ze starciem reakcje publiczności – szczególnie smutny jest wątek Rocka Lee. Druga część to pewne dramatyczne zdarzenie, którego szczegółów nie będę zdradzał, bo byłby to duży spoiler. Jednakże niedokładne i chaotyczne rysunki tej części sprawiają, że nie za bardzo wiadomo co się dzieje i zamiast zachwytu nad sekularnymi scenami, męczyłem się z nadążeniem akcji. Także powrót jednej z postaci i wyjaśnienie jej motywacji nie są specjalnie interesujące. Podsumowując, dobry komiks, chociaż...

książek: 1951
Aiwlys | 2013-01-06
Na półkach: Przeczytane, Na półce, Mangi
Przeczytana: 2008 rok

Zdawać by się mogło, że cały ten egzamin się skończy i wszyscy będą zadowoleni, ale nie. Zawsze, ale to zawsze coś musi się dziać!

Damian | 2015-02-01

Historia rozgrywająca się w świecie pełnym tajemniczych ninja zaczyna nabierać rumieńców.

Monika Remiszewska | 2011-08-13
Przeczytana: 13 listopada 2008

Wspaniała manga. Nic dodać, nic ująć.

PustyKwadracik | 2018-07-16
Na półkach: Mangi, Przeczytane