Vampire Princess Miyu t. 2

Tłumaczenie: Agnieszka Opałko
Cykl: Vampire Princess Miyu (tom 2)
Wydawnictwo: J.P. Fantastica
Vanpaia Miyu
komiksy
Nemosja

Sentymentalnej podróży w poszukiwaniu utraconego człowieczeństwa ciąg dalszy... Miyu i Larva polują na shinma zagrażające rodzajowi ludzkiemu. Cena, którą za to płaci Miyu jest wysoka - powoli dopalają się w niej uczucia. Czy kiedyś stanie się taka jak shinma, na które poluje?

źródło okładki: http://jpf.com.pl

Cała opinia do przeczytania na: http://kaginbooks.blogspot.com/2017/12/184-vampire-princess-miyu-t-2-narumi.html
Z mangami bywa różnie. Albo mnie zachwycą, albo zniesmaczą. Różnie to bywa. Zwykle wszystko rozbija się o kreskę - historia w mangach przedstawiona może być obłędna, ale kreska straszliwa i nie do zniesienia przeze mnie. Wówczas nie tykam tego palcem. Inaczej rzecz miała się jednak z wampirzycą Miyu - poznałam ją wiele, wiele lat temu, gdy mangi dopiero wchodziły szturmem na polski rynek. Od razu zakochałam się w subtelnej kresce i cieniowaniu. A nade wszystko... pokochałam historię wampirzej panny...
[...]