On musi odejść

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
He's Got to Go
83-7298-729-7
villemo47

Co zrobisz, kiedy mężczyzna twojego życia cię zawiedzie? Pokażesz mu drzwi? Wyrzucisz jego ubrania przez okno? Potniesz mu nogawki spodni? Gdybyż to było takie proste - zwłaszcza, gdy ma się ośmioletnią córeczkę i pracę w niepełnym wymiarze godzin, w której zarabiasz tyle, że ledwo starcza na opłacenie rachunku za telefon. Nessa Riley, która wierzy, że mając męża, ukochaną córkę i piękny dom,...

Gdybyż to było takie proste - zwłaszcza, gdy ma się ośmioletnią córeczkę i pracę w niepełnym wymiarze godzin, w której zarabiasz tyle, że ledwo starcza na opłacenie rachunku za telefon. Nessa Riley, która wierzy, że mając męża, ukochaną córkę i piękny dom, spełniła wszystkie swoje marzenia, nagle musi stanąć przed najtrudniejszą w swoim życiu decyzją. Czy ma zignorować poczynania Adama i sztucznie podtrzymywać szczęście, którym cieszyła się przez dziesięć ostatnich lat? Czy zdoła mężowi wybaczyć i zacząć wszystko od początku? Czy też raczej, jak zgodnie uważają jej siostry, on naprawdę musi odejść?

beatka18 | 2014-07-14

jestem zaskoczona tą książką, bardzo dobrze mi się czytało tą książke i naprawde mi sie podobała, oczywiście zakończenie z prawdziwym happy endem,

ania_879 | 2012-01-17
Przeczytana: 17 stycznia 2012

Książka o prawdziwym życiu! Pokazuje losy sióstr które muszą dokonać poważnych życiowych wyborów- Polecam

torebka | 2013-04-29
Przeczytana: styczeń 2013

Książka o prawdziwym życiu. Pokazuje losy sióstr które muszą dokonać wyboru. Polecam

gosiak | 2013-09-14

bardzo dobra - jak każda książka tej autorki, przeczytałam już wszystkie dostępne - czekam na następne

wrotki | 2013-03-02

Dobra kobieca literatura zwłaszcza na zimowe popołudnia i wieczory.

Polinezja | 2017-02-12
madazia | 2017-01-01