Szkarłatne piętno

Wydawnictwo: Harlequin
The delilac complex
83-238-3800-5
paprotkowa

Grupa kobiet - silnych, zuchwałych i dominujących - zakłada tajny seksklub o nazwie Szkarłatne Stowarzyszenie. Kiedy jeden ze zwerbowanych przez nie mężczyzn ginie w niewyjaśnionych okolicznościach, członkinie klubu odchodzą od zmysłów. Zszokowane i przerażone kobiety zwracają się z prośbą o pomoc do doktor Morgan Snow, cenionej nowojorskiej terapeutki seksuologa. Równolegle z sesjami terapeutycznymi trwa intensywne śledztwo, którym kieruje detektyw Noah Jordain. Gdy ginie drugi, a potem trzeci mężczyzna, doktor Snow zostaje wciągnięta w mroczne sekrety swych pacjentek.

gwiazdka | 2016-12-03
Na półkach: Rok 2016, Przeczytane
Przeczytana: 03 grudnia 2016

Niby nie mam nic do zarzucenia „Szkarłatnemu piętnu”, a jednak książka nie porwała mnie. Czyta się szybko i lekko, ale strona językowa nie zachwyca. Treść może być, jednak tylko tyle. Niby miałam na końcu niespodziankę, mimo wszystko powieść nie trzymała w napięciu. Może mnie odbiór utrudniała główna bohaterka, która mnie irytowała, przez całe 380 stron nie dałam rady jej polubić. A scena kończąca powieść w ogóle mnie nie przekonała; była zbyt dosadna i mało prawdopodobna.

W efekcie powieść, którą dostałam, da się czytać z pewną dozą zainteresowania, ale bez żadnych ochów i achów, chwilami z nutką irytacji i przeciętną przyjemnością.

renka | 2015-01-13
Przeczytana: 13 stycznia 2015

Bardzo dobra pozycja, zaskakująco dobrze się czyta. Książkę pożyczyłam z biblioteki. Nie spodziewałam się jakichś rewelacji, sądząc po wydawnictwie, które ją wydało. Niemniej lektura mnie wciągnęła, czyta się szybko i płynnie. Nie jest to jakiś ciężki mroczny kryminał, raczej powieść obyczajowa z ciekawym wątkiem kryminalnym, ale całkiem przyzwoitym poziomie. Ze spokojnym sumieniem mogę polecić.

sybla | 2016-11-30
Przeczytana: 26 listopada 2016

Po książkę sięgnęłam zupełnie przypadkiem, nie spodziewałam się rewelacji, więc była miłym zaskoczeniem. Dobrze napisana, z wyraźnie nakreślonymi postaciami i zaskakującą fabułą. Może ciut przewidywalna momentami, ale zdecydowanie polecam.

cezar | 2011-05-25
Przeczytana: 25 maja 2011

dostałem w prezencie wiec przeczytałem ...szmirka z pod znaku harlekina ... opis z tyłu okładki obiecywał znacznie więcej ..znowu mnie okłamali ...szanowni Państwo Wydawcy i Redaktorzy :) cóż taka robota chyba :)

Patrycja | 2012-02-01
Przeczytana: listopad 2011

Bardzo fajnie się czyta, książka wciąga od pierwszej strony. Opowiada o zmaganiach pani doktor morgan snow, ktora pomaga stowarzyszeniu szkarlatne pietno odnalezc seryjnego morderce. Jednoczesnie odnajduje swoja dawna milosc noaha jordana z ktorym zwiazuje sie ponownie.

abinia | 2012-02-08

Książka wciąga i powoduje wypieki!!;D

Krystyna | 2016-10-31
annikap | 2016-10-28