Książka kucharska Ani z Zielonego Wzgórza

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
The Anne of Green Gables Cookbook
83-10-09718-2
Barbara

Dla wszystkich, którzy dopiero uczą się gotować i dla tych, którzy opanowali już tę sztukę i chcą poznać nowe, oryginalne przepisy z dawnej kuchni kanadyjskiej, najlepszym przewodnikiem będzie "Książka kucharska Ani z Zielonego Wzgórza" napisana przez Kate Macdonald - wnuczkę Lucy Maud Montgomery. Autorka, przypominając ulubione potrawy bohaterów powieści Lucy Maud Montgomery, w ciekawy i prosty sposób wprowadza czytelnika w arkana sztuki kucharskiej i pokazuje, że przyrządzanie Sosu z Tysiąca Wysp, Rodzynkowego puddingu Maryli, Staromodnej lemoniady i wielu innych przysmaków, może być świetną zabawą.

Jasnooka | 2011-05-26

Książka z dzieciństwa :-)

Katarzyna | 2011-04-22
Przeczytana: marzec 2010

Przepisy nie z tej ziemi, a na pewno nie z tego kontynentu!

Paula | 2011-01-27

Troszkę nudne