Great Work of Time
dona

Niezwykła antologia intrygujących opowiadań, których motywem przewodnim jest czas. Najciekawsi i najpoczytniejsi twórcy współczesnej literatury amerykańskiej snują zaskakujące opowieści o uwikłaniu człowieka w czasie. Czy można naprawić błędy przeszłości? Jak przeszłość wpływa na teraźniejszość? Czy przyszłość jest ustalona, a my realizujemy tylko rozpisane już scenariusze? Co czulibyśmy, przemieszczając się swobodnie po przeszłych i przyszłych epokach? Różnorodne tematycznie, zaskakujące fabuły opowiadań intrygują, wzruszają i bawią. Wielkie dzieło czasu zawiera w większości najnowsze utwory tak znanych i lubianych w Polsce autorów jak: Ted Chiang, Kelly Link, Lucius Shepard czy Robert Reed oraz wielu innych. Całość została zainspirowana wyśmienitą nowelą Johna Crowleya pod tym samym tytułem, która przyniosła jej twórcy prestiżową World Fantasy Award.

źródło opisu: http://www.powergraph.pl/wielkie-dzielo-czasu

źródło okładki: http://www.powergraph.pl/wielkie-dzielo-czasu