Ekstremizmy

Wydawnictwo: Portret
978-83-60477-14-4
poezja
poezja

Wiersze ekstremalne. O świecie, w którym uczucie może być jednoznaczne ze skazaniem siebie na banicję. O samotności w tłumie – bo trzeba udawać i nie można być sobą. O lęku przed powiedzeniem prawdy, ale i o odwadze, by prawa do własnego życia bronić. Codzienność, która staje się walką. Zwyczajność, która w każdej chwili może zamienić się w wojnę o prawo do szczęścia. Świat, w którym ekstremalna jest zarówno miłość, jak i nienawiść, normalność, ale też inność. Ekstremizmy, które czyhają na każdego.

Ktrzn Jnt | 2016-09-16
piotrr | 2014-11-12