Koty i cała reszta

Wydawnictwo: Novus Orbis
83-85560-62-9

Przygody małego pieska Filipka, który poszukując domu, trafia na niezwykłe miejskie podwórko i tam znajduje prawdziwych przyjaciół. Bohaterami książki są ponadto - psi dżentelmen Lord, psotne koty bliźniaki, sroka Klara, przerośnięty ślimak Mundzio oraz inne sympatyczne zwierzątka czekające na wróżkę, która odmieni ich życie. Na motywach tej powieści powstało libretto do musicalu pod tym samym tytułem.

Gabrielle | 2013-05-25

Wspaniała! To jedna z najbardziej wzruszających książek mojego dzieciństwa, zawsze przy niej płakałam.

Ewa | 2016-10-31
Na półkach: Dla Oskara, Przeczytane