Wężomag

The serpent mage
83-7179-002-3
Wężomag
dona

Drugi tom słynnego "Koncertu nieskończoności". Bohaterem powieści jest młody Michael Perrin, nowy Zbawiciel, który powraca z Krainy Sidhów do Los Angeles pragnąc jedynie zwykłego, normalnego życia. ale świat nie będzie już nigdy taki, jakim go zapamiętał... W tej fascynujacej feerii przeplatają się wizje umierających i rodzacych się światów pośród wielowymiarowych przestrzeni Continuum. Nowe, niezwykłe spojrzenie na genezę Ziemi, ludzkości i innych ras, ktore niegdyś zamieszkiwały naszą planetę. Inwazja Sidhu! Najstarszy człowiek na Ziemi. Walki magów!

Fajna nie tuzinkowa książka. Warta przeczytania poziom o niebo wyższy niż zmierzch S. Meyer czy trylogia czasu K.Gier-czyli nasze współczesne nie wiadomo dlaczego bestselery. Ciekawy wątek alternatywnego wymiaru z porwanymi na przestrzeni czasu wybitnymi twórcami- Mozart.
Raczej nie zapomnicie tej książki- historia nie tuzinkowa. :)

Paulina Jasińska | 2017-04-23
pluszak90 | 2016-01-26