Osaczanie, czyli jak doprowadzić wrogów do szaleństwa

Tłumaczenie: Helena Lazarowicz
Wydawnictwo: Liberator
Gaslightina: How To Drive Your Enemies Crazy
83-86943-00-9
osaczanie
poradniki
Nemosja

Wiesz co nie gra w całym interesie? Zbyt wielu dupków i nie dość możliwości aby się na nich odegrać! Co możesz zrobić, gdy gnębi cię Twój szef, a sąsiad jest nie do wytrzymania? Jeśli odpłacisz im pięknym za nadobne, może cię to kosztwać utratę pracy lub nawet wylądujesz w więzieniu. Teraz istnieje już sposób rewanżu bez narażania się na tego rodzaju nieprzyjemności. Nazywa się "Osaczanie" i gwarantuje Ci, że wywróci życie delikwenta "do góry nogami". "Osaczanie" pokaże Ci jak użyć dezorientacji, wyprowadzić ofiarę z równwagi, doprowadzić do paranoi. Jak kompletnie zniszczyć jej dobre imię, pozbawić pracy, doprowadzić do rozwodu, bankructwa, nawet uwięzienia.

Nemosja | 2010-06-24
mariola | 2016-11-20