Złoty wiek Sith 2

83-237-0797-9
Złoty, wiek, Sith
komiksy
dona

Nasza historia rozpoczyna się pięć tysięcy lat przed narodzinami Luke'a Skywalkera... Dzięki odkryciu hipernapędu imperium Sith rozrosło się na tysiące systemów. Panuje w nim przemoc i terror. Poszczególne klany pragną zdobyć tytuł Mrocznego Władcy Sith i zasiąść na opustoszałym tronie. Pomiędzy frakcjami narastają kłótnie i wybuchają krwawe wojny. W tym samym czasie Republika poszerza swoje granice. Co roku nieustraszeni odkrywcy wyznaczają nowe szlaki w nieznanych obszarach kosmosu. Ci dzielni ryzykanci polegają tylko na własnym szczęściu, mając nadzieję na wyjście cało z niebezpiecznych eskapad. Oto niezwykłe przygody dwojga śmiałych odkrywców: Gava i Jori Daragon w kosmosie wstrząsanym wojnami klanów.

książek: 1953
bartix3 | 2016-05-16