Przewodnik po królestwie ptaków Afryki Wschodniej

A Guide to the Birds of East Africa
978-83-7495-703-8
afryka, ornitolodzy, ptaki
flora i fauna

Wdowa po kenijskim opozycyjnym polityku prowadzi wyprawy dla członków klubu ornitologicznego. Harry Khan i Pan Malik, uczestnicy tych wypraw, niemal jednocześnie wpadają na pomysł zaproszenia atrakcyjnej Rose na doroczny bal myśliwski. Męskie zgromadzenie członków klubu stawia obu pretendentom zadanie: zaobserwowanie jak największej liczby ptaków. Ten, kto wygra zakład, będzie mógł pójść z Rose na bal. Zaczyna się pogoń za ptakami w malowniczych zakątkach Afryki.

marpil | 2011-01-05
Przeczytana: 23 marca 2010