Wyż nisz. Od alterglobalistów do zośkarzy. 55 małych kultur

Okładka książki Wyż nisz. Od alterglobalistów do zośkarzy. 55 małych kultur Bartek Chaciński
Okładka książki Wyż nisz. Od alterglobalistów do zośkarzy. 55 małych kultur
Bartek Chaciński Wydawnictwo: Znak rozrywka
rozrywka
Znak
2010-08-02
2010-08-02
978-83-240-1410-1
nisze kultura

Okładka książki Przyszłość polszczyzny - polszczyzna przyszłości Marian Bugajski, Anna Cegieła, Bartek Chaciński, Artur Czesak, Marek Czyżewski, Jan Grzenia, Jarosław Liberek, Małgorzata Marcjanik, Władysław Miodunka, Katarzyna Mosiołek-Kłosińska, Adam Pawłowski, Andrzej Piotrowski, Bogusław Skowronek, Aldona Skudrzykowa, Małgorzata Święcicka, Bogdan Walczak, Małgorzata Witaszek-Samborska, Grzegorz Zarzeczny, Rafał Zimny, Piotr Żmigrodzki
Przyszłość pol... Marian Bugajski, An...
Okładka książki Antologia Polskiej Muzyki Elektronicznej Dawid Brykalski, Bartek Chaciński, Marek Horodniczy, Michał Kirmuć, Jędrzej Słodkowski, Jarek Szubrycht, Michał Wilczyński
Antologia Pols... Dawid Brykalski, Ba...

Przyjemna w obcowaniu, szybko się czyta - choć trwa to trochę, bo na raz wszystkich subkultur nie da się "wciągnąć".

Wystawiam pięć gwiazdek i polecam wszystkim dookoła książkę Chacińskiego (nie przeszkadza mi nawet, że obszerne jej fragmenty opublikowal w swoim artykule w "Niezbędniku inteligenta"). Doskonale się ją czyta dla samej radości obcowania z potoczystym, swobodnym stylem autora. Zawarte w niej informacje zaś niejednokrotnie mogą się okazać pomocne. "Lepiej rozumieć" - to pedagogiczne hasło zdaje się Chacińskiemu przyświecać przy pisaniu każdego artykułu. Bartek - udało Ci się. Ze mną Ci się udało.

Pouczająca.. przydatna..

Pouczająca.. przydatna..

• Chcę na prezent
  • Nauki społeczne/polityczne/ekonomiczne/ścisłe
  • (2012)

Dodaj cytat z książki Wyż nisz. Od alterglobalistów do zośkarzy. 55 małych kultur

Video

Video