Repetycje

Wydawnictwo: Rebis
Acts of Revision
83-7301-151-X
schizma

"Repetycje" to emocjonująca i porażająca lektura. Głównym bohaterem jest Gregory Lynn - trzydziestopięciolatek, sierota, kawaler i jedynak od piątego roku życia. Po latach budzą się jego gorzkie wspomnienia z dzieciństwa. Gregory przygotowuje się - umysłowo i fizycznie - do swoich repetycji. I tak czytelnik wchodzi w odpychający, ale i wciągający świat, w którym granice między fantazją i rzeczywistością, winą i niewinnością są bardzo zamazane. "Repetycje" to mrożąca krew w żyłach, niepokojąca, ale chwilami i zabawna powieść o buncie przeciw pisanym prawom tego świata.

czytankianki | 2012-10-10
Na półkach: Przeczytane, 2012