Podwójny Kamuflaż

Tłumaczenie: Dorota Dziewońska
Wydawnictwo: Prima
Double-Blind
Marika

Melissa Wade, najlepsza agentka w służbie Agencji do Walki z Narkotykami, ginie w wypadku samochodowym. Jej śmierć może oznaczać koniec misternie ułożonego planu, którego celem jest likwidacja najgroźniejszego meksykańskiego kartelu narkotykowego – chyba, że rolę Melissy odegra jej siostra bliźniaczka – Laura, z zawodu dentystka. Tymczasem główny księgowy kartelu, Hector Lacamara, decyduje...

Tymczasem główny księgowy kartelu, Hector Lacamara, decyduje się porzucić swoich dotychczasowych pracodawców i uciec z zagarniętymi milionami dolarów.

Kartel rozpoczyna polowanie na Lacamarę; na ulicach Mexico City rozpętuje się piekło. Przełożony Melissy Tom Kellerman nie wie, ze Laura ukrywa przed nim bardzo niebezpieczny sekret. Jego precyzyjny plan zniszczenia kartelu wydaje się bliski fiaska. Czy jest ktoś, komu mógłby zaufać?

Joanna Furmańska | 2013-02-08
Na półkach: Przeczytane, Polecam
Przeczytana: 23 stycznia 2013

Ciekawa, zaskakująca fabuła i niespodziewane zwroty akcji,meksykański kartel narkotykowy, praca agentów DEA, zawiła, wielopoziomowa intryga, wielkie pieniądze i niespodziewane uczucie - to wszystko znajdziemy w Podwójnym kamuflażu. Bardzo wciągająca książka. Polecam

SineCere | 2013-12-29
Garbaty-Aniol11 | 2013-03-26