Księga Junaka

Wydawnictwo: Motopublica
978-83-915229-0-3
motoryzacja
Madi313

Książka ta jest unikalną publikacją prezentującą legendę polskich szos - motocykl Junak, który był i jest jednym z piękniejszych jednośladów wyprodukowanych kiedykolwiek w Polsce. W porządku chronologicznym przedstawiono historię pojazdu od momentu powstania koncepcji, przez projekty, prototypy, po różne wersje i pojazdy budowane na jego bazie. Książka ta będzie znakomitym drogowskazem, zarówno dla młodych adeptów motocyklizmu, a także dla ludzi pamiętających dostojny odgłos pracy jednocylindrowego silnika Junaka z lat jego świetności. Wskazówki eksploatacyjne, diagnostyka oraz instrukcje napraw ze szczegółowymi opisami, rysunkami i licznymi fotografiami pomogą poznać budowę motocykla, a właścicielom Junaków właściwie je serwisować. Kolorowa wkładka przedstawiająca polskiego Harley'a lat sześćdziesiątych, ucieszy oko każdego miłośnika motoryzacji. Tę książkę po prostu trzeba mieć!

Matys | 2016-08-05
Tymonmoto | 2012-07-03