Wzywam 07. Opowiadania milicyjne 3

Wydawnictwo: Vesper
978-83-60159-83-5
dona

Historie kryminalne gloryfikujące pracę naszych dzielnych stróżów prawa z czasów PRL, ówczesnych „detektywów” rozwiązujących trudne zagadki, często „z trupem w tle”, w sposób nie mniej interesujący niż ich współcześni odpowiednicy. Pasjonująca lektura dla wszystkich miłośników kryminałów! W tomie 3 znalazły się opowiadania: Zaproszenie do podróży, Opowieść o duchach i gorejącym sercu, Ekspedycja i Błąd porucznika Kwaśniaka.

Galfryd | 2015-01-27
Przeczytana: 05 lutego 2015