Pod osłoną mroku - Ulfkotte Udo

Wydawnictwo: Książka i Wiedza
historyczna

Książka przedstawia dzieje i działalność służb specjalnych Wielkiej Brytanii, Izraela, Stanów Zjednoczonych, Francji, Rosji, Niemiec od ich założenia do dnia dzisiejszego jako pasmo sukcesów i klęsk, wpadek i skandali, stosowania metod legalnych i nielegalnych. Na podstawie jawnych i tajnych operacji pokazuje, jak dziś działają służby specjalne, jak są zorganizowane, jakie mają wpływy w porównaniu z okresem zimnej wojny, jak werbują pracowników, kto je kontroluje, jak współdziałają ze sobą.

Roman Dłużniewski | 2016-11-12
Przeczytana: 12 listopada 2016

Choć nie wniosła zbyt wiele do posiadanych przeze mnie wiadomości, czytałem ją z dużym zainteresowaniem. Warto.

Shazza | 2013-01-29
Przeczytana: 29 sierpnia 2011