Prowincja

Cykl: Tweed (tom 16)
Wydawnictwo: Adamski i Bieliński
This United State
kosmateczka

Wielka Brytania stoi w obliczu największego zagrożenia od czasów II wojny światowej. Tajemniczy płatny morderca, zwany Duchem, zabija w zamachu angielskiego premiera oraz francuskiego ministra, a Pauli Grey w ostatniej chwili udaje się uratować życie właśnie zdymisjowanego zastępcy dyrektora CIA, Corda Dillona. Na Wyspy Brytyjskie ściągają przestępcy ze Stanów Zjednoczonych pod wodzą tajemniczego następcy Dillona - Eda Osborne'a. Londyn staje się scenerią serii krwawych zamachów bombowych, a Tweed omal nie pada ofiarą porwania. W tej sytuacji Tweed zmuszony jest przenieść swój zespół do rezerwowego ośrodka dowodzenia SIS na bagnach Romney - tam właśnie rozegra się decydujące starcie o władzę w Wielkiej Brytanii.

Kacper | 2015-09-24
Na półkach: Colin Forbes, Przeczytane