Kajko i Kokosz. Zamach na Milusia

Kajko, Kokosz, zbojcerze
komiksy
Paweł

Inne wydania

Co można znaleźć w lesie? Jajko. Co może wykluć się z jajka? Smok. Smok o imieniu Miluś. Sympatyczny jarosz, który panicznie boi się myszy i jest strasznym psotnikiem. Nad wybrykami Milusia nie potrafią zapanować nawet jego przybrani rodzice - Kajko i Kokosz.

źródło okładki: http://www.swiatkomiksu.pl/

vattghern76 | 2016-08-22
Na półkach: Posiadam, 2016, Przeczytane, Komiksy
Przeczytana: 22 sierpnia 2016

W tym zeszycie po raz pierwszy poznajemy uroczego smoka Milusia!

Komiks nigdy nie był przeze mnie ani specjalnie lubiany, ani zbyt często czytany. Daaawno temu, jakoś przypadkiem, znalazłem go w lokalnym antykwariacie i zapoznałem go jako jedną z ostatnich pozycji o Kajko i Kokoszu.

Pomimo przyjemnych, chwilami bardzo, rysunków Christy, sama fabuła historyjki oraz dialogi naszych bohaterów jakoś nigdy - takoż samo i teraz - nie przypadły mi do gustu. Nie jest to album zły! A ocena moja być może jest tutaj co nieco krzywdząca, ale odczucia moje są jednak jednoznaczne!

Poznać TRZEBA, choćby ze względu na genezę narodzin tytułowego bohatera i na kilka co śmieszniejszych motywów, acz fabularnie ta opowiastka - jak dla mnie - wyraźnie odstaje od poprzednich! Stąd TYLKO 6/10!

Adam | 2010-09-20
Przeczytana: 1988 rok

Czytana w dzieciństwie seria komiksów o "Kajko i Kokoszu" do tej pory wywołuje miłe wspomnienia. Komiksy pełne dobrego humoru myślę, że i obecnie znajda wśród najmłodszych wielu wiernych czytelników. Tytułowy "Zamach na Milusia" trzyma poziom, polecam! :)

Magdalena Faszcza | 2012-02-04

Uwielbiam wszystkie komiksy p.Christy,ale szczególną sympatią darzę serię z Milusiem- jest rozkoszny,a Hegemon i Kapral są nie do zdarcia:)już nie mówiąc o Ofermie,hi,hi:)

Javy | 2014-07-23
Na półkach: Przeczytane, Komiksy

Kolejny komiks, który warto przeczytać.

Maciek Matwiej | 2016-10-31
Przeczytana: 31 października 2016