Kajko i Kokosz. Dzień Śmiechały

Wydawnictwo: Egmont Polska
Kajko, Kokosz, zbojcerze
komiksy
Paweł

Zbójcerze szykują się do pięćdziesiątego szturmu na Mirmiłowo. Z okazji srebrnego jubileuszu zbudowali potężną machinę bojową, która ma im umożliwić zdobycie grodu. Na budowę zużyli bardzo dużo drzew, narażając się na gniew Dziada Borowego - strażnika lasu... Tymczasem zbliża się Dzień Śmiechały – święto dowcipów i humoru. Jaki dowcip Kajko i Kokosz zrobią Zbójcerzom? Jeden z najzabawniejszych albumów serii znów w sprzedaży!

Pułapki na zbójcerzy bawiły mnie kiedy byłam dzieckiem i bawią do dziś. Ulubiony komiks, który znam praktycznie na pamięć. :D

Artur | 2014-03-30
Przeczytana: 1988 rok

Książka mojego dzieciństwa, pierwsza z tej serii...
Polecam!

Maciek Marciniak | 2016-08-07
Przeczytana: 1994 rok

czytałem ja,teraz czytam z synem,bawił i bawić bedzie jeszcze nie jedno pokolenie.

Przygody Kajka i Kokosza towarzyszyly mi w dziecinstwie,pelne humoru opowiadania:)

Marzena | 2011-07-03

ulubiony komiks mojego dzieciństwa

ROB | 2017-03-27

bardzo zabawny komiks ciekawe swoją drogą czy autorzy asteriksa sądzili się z autorem ;p

kacperowski | 2017-07-18
MartinEden | 2017-06-27