Wzywam 07. Opowiadania milicyjne 1

Wydawnictwo: Vesper
978-83-60159-81-1
dona

Historie kryminalne gloryfikujące pracę naszych dzielnych stróżów prawa z czasów PRL, ówczesnych „detektywów” rozwiązujących trudne zagadki, często „z trupem w tle”, w sposób nie mniej interesujący niż ich współcześni odpowiednicy. Pasjonująca lektura dla wszystkich miłośników kryminałów! W tomie znalazły się opowiadania: Wyspa Czterech Łotrów, Szkielet bez palców, Dolina nocy i Siedem diabłów dziadka Osiornego.

apolinary | 2015-09-11
Monika | 2015-06-27