Na tropie Korsarza

Wydawnictwo: Ludowa Spółdzielnia Wydawnicza
dona

Drodzy Czytelnicy! Podczas jednej z moich podróży po Polsce odwiedziłam pewną bardzo piękną wieś: Kliny w województwie szczecińskim. Poznałam tam sympatycznego chłopca. Ma 14 lat, uczy się w siódmej klasie tamtejszej szkoły podstawowej i nazywa się Piotrek Doroba. Na moją prośbę opisał on przygody swojej szkolnej paczki przyjaciół - a szczególnie jedną, która na długo utkwiła w pamięci dzieci...

Drodzy Czytelnicy!
Podczas jednej z moich podróży po Polsce odwiedziłam pewną bardzo piękną wieś: Kliny w województwie szczecińskim. Poznałam tam sympatycznego chłopca. Ma 14 lat, uczy się w siódmej klasie tamtejszej szkoły podstawowej i nazywa się Piotrek Doroba. Na moją prośbę opisał on przygody swojej szkolnej paczki przyjaciół - a szczególnie jedną, która na długo utkwiła w pamięci dzieci ze wsi Kliny. Pomyślałam, że ta historia zaciekawi również Was. Poprawiłam więc tylko trochę pisownię i przekazuję Wam wspomnienia mojego młodego przyjaciela, Piotrka Doroby, życząc wszystkim przyjemnej lektury.
Pozdrawiam Was serdecznie - Barbara Gordon

kubalala | 2014-02-01