Kiedy Bóg łamie Ci serce

Wydawnictwo: Edycja Świętego Pawła
978-83-7424-704-7
religia
Scarlett

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak Bóg może patrzeć na twoje nieszczęście lub kogoś, kogo kochasz, i nie interweniować? Jeśli tak, to ta książka jest dla Ciebie. Pomoże ci przetrwać trudny i niezrozumiały czas oraz uwierzyć, że Bóg wyprowadzi z tego wszystkiego dobro. Bardzo osobiste wyznania Eda Underwooda, cierpiącego na przewlekłą białaczkę, ukażą ci, czym naprawdę jest pełne ufności podążanie za Bogiem. Historia o Łazarzu, która na zawsze odmieniła jego życie, może także zmienić twój sposób myślenia.

Scarlett | 2010-08-09
Na półkach: Przeczytane, Hall of fame
Przeczytana: 09 sierpnia 2010

Spodziewałam się lukrowanej opowiastki opatrzonej ckliwym refrenem: "Jesus loves You" - i, standardowo, palnęłam jak dzik w sosnę.
Jak to zwykle bywa, moje wyobrażenie na temat tej książki wzięło w łeb już na wstępie.
Śmiało rzucę, że ta książka jest tak niezwykła i odkrywcza, że przejście obok niej obojętnie to czysta głupota.

ephemeris | 2011-07-24
Przeczytana: 22 lipca 2011

Bardzo mi pomogła w momentach, kiedy tego potrzebowałam. Była jak codzienna dawka leków na ból duszy. Choć momentami chaotyczna narracja może przeszkadzać, ta książka po prostu daje nadzieję. Płacz wskazany, ale tylko ten oczyszczający.

Grażyna | 2011-03-03

Przeczytałam i posiadam.jest dobra i warta uwagi

Karolina | 2013-04-26

Dająca do myślenia