Resocjalizacja. Tom 1.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
6 (30 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
978-83-01-15404-2
emm

Podręcznik przeznaczony dla studentów resocjalizacji, pedagogiki, psychologii i innych nauk społecznych. Niezbędny w pracy osób zajmujących się zawodowo resocjalizacją oraz kuratorów środowiskowych. * interdyscyplinarne ujęcie problematyki resocjalizacji, uwzględniające transformację społeczno-ustrojową, procesy globalizacji i europejskiej integracji *najnowsze osiągnięcia oraz współczesny...

*najnowsze osiągnięcia oraz współczesny dorobek pedagogiki resocjalizacyjnej

* teoretyczne podstawy dyscypliny, odnoszące się zarówno do rysu historycznego, jak i wyników współczesnych badań

*podstawowe zagadnienia składające się na niezbędny zasób wiedzy o problemach teoretycznych i praktyce resocjalizacyjnej

ania | 2013-10-28
Przeczytana: 28 października 2013