Hydra

Jacek Staworowski
2000-01-01
2000-01-01
83-913957-0-7
hydra sensacja kryminał polityka powieść polska

Mam duży problem,tak duży jak pustynia w Nigrze,bo nie mam pojęcia jak ocenić książkę.
Zwykle jak siadam do pisania opinii,już wiem ile dam gwiazdek,a tu no nie wiem.
Książka, zaczyna się dobrze już zapomniana wojna w byłej Jugosławii.
Potem,mamy Rosjan,którzy chcą opanować Europę,dziwne bo o ile wiem.Nikt z Rosji,na to nie wpada.By zrobić coś takiego.

Jesteśmy też w USA,mamy sceny gdzie pojawia się sam prezydent.
A główna para bohaterów,jest wręcz nieśmiertelna.
Książka była dla mnie tak nie równa,że raz nie mogłem się oderwać,a innym razem usypiałem.

Tak więc stwierdzam,że Hydra w końcu,trzeba oznaczyć to książka dobra.
Bo,jednak tych plusków było troszkę więcej.

Zwykle jak siadam do pisania opinii,już wiem ile dam gwiazdek,a tu no nie wiem.
Książka, zaczyna się dobrze już zapomniana wojna w byłej Jugosławii.

Jesteśmy też w...

• Sprzedam