Hydra

Wydawnictwo: Jacek Staworowski
6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
83-913957-0-7
Malenkowa

Wiosna 1999. Siły pokojowe KFOR są gotowe wkroczyć do Kosowa, jednak dowództwo zwleka z wydaniem rozkazu w obawie przed bezpośrednią konfrontacją z wojskami serbskimi. Chcąc ograniczyć do minimum straty po swojej stronie, zwraca się o pomoc do CIA. Trzeba wytropić skąd pochodzą dostawy broni dla Serbów i zablokować wszystkie kanały przerzutowe. Agencja wysyła do Kosowa swojego najlepszego człowieka...

źródło opisu: okładka

wiejskifilozof | 2016-08-13

Mam duży problem,tak duży jak pustynia w Nigrze,bo nie mam pojęcia jak ocenić książkę.
Zwykle jak siadam do pisania opinii,już wiem ile dam gwiazdek,a tu no nie wiem.
Książka, zaczyna się dobrze już zapomniana wojna w byłej Jugosławii.
Potem,mamy Rosjan,którzy chcą opanować Europę,dziwne bo o ile wiem.Nikt z Rosji,na to nie wpada.By zrobić coś takiego.

Jesteśmy też w USA,mamy sceny gdzie pojawia się sam prezydent.
A główna para bohaterów,jest wręcz nieśmiertelna.
Książka była dla mnie tak nie równa,że raz nie mogłem się oderwać,a innym razem usypiałem.

Tak więc stwierdzam,że Hydra w końcu,trzeba oznaczyć to książka dobra.
Bo,jednak tych plusków było troszkę więcej.

Kamil Szwed | 2016-03-20
Na półkach: Chcę przeczytać, Posiadam