Crystalicum: Kryształowa Gra Fabularna

Wydawnictwo: Imperium s.c.
83-922577-7-6
hobby
christov

Crystalicum pozwoli przenieść się do Znanego Wszechświata, magicznego uniwersum, którego mieszkańcy żeglują między światami na pokładach żaglowców i posługują się magią niezwykłego Kryształu. Podczas gry gracze wcielają się w postacie obdarzone wyjątkowymi mocami - bohaterów, posługujących się cudownymi przedmiotami z nadmetalu, których życie wypełniają niesamowite przygody.

Toddziak | 2011-03-17
Przeczytana: 17 marca 2011

Bardzo fajny system z ciekawym i niesztampowym światem. Szkoda, że nie odniósł większego sukcesu.

| 2013-04-29

Przeczytałem, nie zagrałem. Z graczami mieliśmy przerzucić się na TSoYa, ale nie chce im się czytać, więc nie oceniam. W każdym bądź razie Crystalicum posiada świetnie opisane rasy, pomysły na postaci z nimi związane i porady, jak odgrywać daną rasę.

Maciej Ingielewicz | 2016-07-30
Taiga | 2012-01-28