Balsam dla duszy seniora

Seria: Balsam dla duszy
Wydawnictwo: Rebis
8373011900
Ag2S

Balsam dla duszy to wzruszające, zabawne i inspirujące historie, które przydarzyły się ludziom po sześćdziesiątce. Autorzy opowieści z pozytywnym nastawieniem pokazują, jak można przyjmować radości i smutki życia. Czytelnik znajdzie tu opowieści mówiące o wspomnieniach, ... e o wspomnieniach, miłości, dzieleniu się z innymi, ponadczasowej mądrości, o tym, jak żyć marzeniami, pokonywać przeszkody i cieszyć się byciem z wnukami. Chociaż książkę napisano z myślą o ludziach starszych, każdy może w niej odnaleźć uniwersalne recepty na to, jak nadać swemu życiu głęboki sens i przeżywać je w prawdziwej radości istnienia.

Bonsai | 2014-07-15
| 2014-03-17